Okna, dveře, schody

příklady oken
vnitřní dveře - dub
vniřní dveře-borovice
schody s podstupnicemi- dub
schody bez podstupnic- dub
Řez Eurooknem
Vstupní dveře
   

Technická specifikace dřevěných EURO oken, balkónových dveří a vstupních dveří

Základní materiál

Dřevěné EURO okna, balkónové dveře a vstupní dveře jsou vyrobeny z pečlivě vybíraného vysoce kvalitního masivního dřevěného třívrstvého lepeného hranolu, jenž zajišťuje maximální tvarovou stálost. Tyto hranoly jsou standardně napojovány ve všech vrstvách, na přání zákazníka mohou být venkovní lamely fixní - nenapojované, čímž zvláště u použití světlých odstínů vynikne krásná kresba.

Kování

Celoobvodové kování rakouské firmy MACO - multi 2000 - zlepšuje celkovou stabilitu okna a dovoluje pohodlnou manipulaci. Promyšlená mechanika umožňuje bezpečné zajištění okna, tím přispívá k dokonalé těsnosti rámu a křídla a zvyšuje bezpečnost okna.

Okno opatřené kováním MACO ovládáme jedinou kličkou se čtyřmi polohami:

  • bezpečně zavřeno,
  • mikroventilace (spárová ventilace),
  • ventilace (sklopení křídla o 20°),
  • otevřeno.


Okna jsou doplněna klimatickou ochrannou thermookapnicí z eloxovaného hliníku, která je doplněna plastovým dílem pro vyloučení tepelných mostů. Firma doporučuje namontovat i křídlové okapnice. Ochranu proti vzdušné vlhkosti a prachu zajišťují neoprenové profily promyšleného tvaru. Vše, co je uvedeno o eurooknech přirozeně platí i u balkónových dveří, které mají navíc takzvanou průvanovou západku. povrchová úprava - akrylátový systém Remmers v patnácti základních odstínech a RAL, aplikovaný nejmodernější technologií vysokotlakého stříkacího zařízení Remmers.

Vyznačuje vysokým UV filtrem a odolností proti povětrnostním vlivům. Moderní kvalitní povrchová úprava vyniká jednoduchou údržbou, pro obnovu vzhledu okna stačí použít jednoduchý nátěr regeneračním přípravkem firmy Remmers.

Skla

Izolační skla jsou tvořena dvěma tabulemi plochého skla, jejichž vzdálenost je určena použitím různě širokého distančního profilu (celková tloušťka izolačního skla je 24 mm), profil je buď vzduchoprázdný, nebo je plněn interními plyny (argon, krypton), zamezující kondenzaci páry v dutině.

Výhody izolačních skel se dají shrnout takto:

  • výborné tepelně izolační vlastnosti,
  • výborná zvuková izolace,
  • snadná údržba.


Utěsnění prostoru mezi dřevem a sklem je provedeno trvale pružným silikonovým tmelem, odolným proti povětrnostním vlivům.

Další doplňky

  • parapety vnitřní - dřevěné nebo postforming KRONO (různé dezény),
  • parapety vnější - eloxovaný hliník s ukončením s UH profilem od firmy Gutmann, případně měděný plech.


Nahoru
Předchozí stránka: různé
Další stránka: příklady okenwebdesign Uq   partneři    mapa webu